KARİYER

İnsan Kaynakları Politikamız

Karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda olduğu şirket kültürümüz, insan kaynakları politikamızın temelidir.

Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.

Kariyer ve İş Olanakları

Sayfadaki iletişim formunda bulunan ilgili bölümleri doldurup, “Dosya Seç” düğmesi yardımı ile CV ekledikten sonra gönder düğmesi ile başvuruda bulunabilirsiniz. Lütfen başvuruda bulunurken, ilgilendiğiniz pozisyon veya projeyi belirtmeyi unutmayınız.

Başvuru ve İşe Alım Süreci

CV/Özgeçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvuru süreciniz başlamış demektir. İlk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve varsa aranan pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir.

CV/Özgeçmişinizde verdiğiniz bilgiler ve deneyimleriniz doğrultusunda aranan pozisyonlar için uygun olduğunuz saptandığında, sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.

Açık pozisyonlarla eşleşmeyen özgeçmişler veri tabanımızda saklanmakta, uygun pozisyon oluşması halinde adaylarla irtibata geçilmektedir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

( gif, png, jpg, jpeg, pdf, doc, odt, ods, rtf, docx, xls, xlsx )
Doğrulama Kodu